آگهی دعوت به سومین مجمع عمومی عادی سالیانه موسسه خانه مطبوعات و رسانه‌های کشور

روابط عمومی خانه مطبوعات از اعضای محترم اصلی خانه مطبوعات و رسانه های کشور دعوت کرد در سومین مجمع عمومی عادی سالیانه این موسسه که در روز پنجشنبه ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۸ و از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در تهران، خیابان شریعتی، بعد از حسینیه ارشاد، خیابان قبا، خیابان زیبا، خیابان کاج، باغ زیبای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود، شرکت فرمایند.

بر اساس این گزارش، دستور  جلسه سومین مجمع عمومی عادی سالیانه به این شرح است:

۱. گزارش عملکرد هیئت مدیره و بازرسان

۲. انتخاب بازرسان برای مدت یک سال، و به صورت الکترونیک و از ساعت ۱۲ تا ۱۳ از طریق سایت خانه مطبوعات به آدرس khanehmatbooat.ir  به صورت سراسری

۳. انتخاب هیئت رئیسه کمیته‌های شش‌گانه

 

بر این اساس، اعضای خانه مطبوعات ایران که برای انتخاب بازرسان کاندیدا هستند تا ۱۴ مهرماه ۹۸ مهلت دارند با مراجعه به سایت khanehmatbooat.ir و ورود با نام کاربری خود برای ثبت نام اقدام فرمایند. ثبت آرای اعضا نیز از طریق سایت مذکور در تاریخ یاد شده (۱۸ مهرماه ۹۸) با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قابل انجام است.

اعضای محترم همچنین می توانند اطلاعات دیگر مربوط اعم از نحوه برگزاری، زمان انصراف از نامزدی، اسامی کاندیداهای بازرسی و غیره را در سایت خانه مطبوعات به نشانی ذکر شده دنبال فرمایند.

کلیه اطلاعات تکمیلی مربوط به برگزاری مجمع عمومی و همچنین اطلاعیه‌های هیئت مدیره در خصوص نحوه برگزاری این نشست، از طریق سایت خانه و پیامک به اعضای محترم انجام خواهد شد.